Tradicionālais mitrinātājs Boneco E2441A telpai līdz 40 m2. Efektīvs un ļoti vienkāršs ekspluatācijā

Pirmais no augšas uzpildāmais gaisa mitrinātājs. Tas veidots savienojot izsmalcinātu dizainu ar efektīvu un neticami vienkāršu lietošanu. Šīs ierīces mitrināšanas elements pilnībā piepildās ar ūdeni, līdz ar to ventilators izvelk sauso telpu gaisu caur šo mitrināšanas elementu un pārvērš gaisu optimālā mitruma līmenī telpā. Mitrinātājs ir pašregulējošs, kas nozīmē, ka mitrinātājs uzturēs telpās optimālo mitruma līmeni. Šī mitrinātāja patiesi klusā darbība nodrošinās jums veselīgu gaisa kvalitāti gan dienā gan naktī., Mitrina gaisu telpās līdz 40m², Gaiss ne tikai tiek mitrināts, bet arī attīrīts no putekļiem un netīrajām gaisa daļiņām, Mitrināšanas filtrs ir viegli lietojams un viegli nomaināms. Jāmaina reizi 3 mēnešos, Sudraba Jonu Stienītis® likvidē ūdeni vairāk kā 650 dažādas baktērijas un vīrusus, tas jānomaina tikai reizi gadā, 2 darbības režīmi, parastais un nakts režīms, Darbības lampa (zaļa LED), Viegla darbība un apkope - mitrinātājs izjaucas 3 daļās, Redzams ūdens līmeņa indikators parāda kad ūdens trauks ir pilns. Lieliski iederēsies pat visizsmalcinātākajā mājoklī. Zems trokšņa līmenis- droši varat to novietot guļamistabā vai bērnistabā.

..visas ģimenes veselībai

Tradicionālā gaisa mitrinātāja pielietojuma joma ir ļoti plaša. Tas veiksmīgi tiek izmantots mājas apstākļos, uzturot gaisa mitruma līmeni uzdotajā līmenī. Optimālam mitruma līmenim ir īpaša nozīme komfortablu klimatisko nosacījumu nodrošinājumā ziemas periodā, kad pat pie augstā atmosfēras gaisa relatīva mitruma tā absolūtais valgmes uzturs paliek ārkārtēji zems. Pie cilvēkam optimālā mitruma līmeņa (40-60%), uzlabojas kopēja pašsajūta, garastāvoklis, priekšlaicīgās ādas novecošanas procesi tiek palēnināti. Bez komforta nodrošinājuma un ērtu mājas apstākļu radīšanas, nepieciešama mitruma līmeņa uzturēšana ir svarīga arī no sanitāri-higiēniskā redzes viedokļa. Piemēram, bakteriāla flora (stafilokoki, streptokoki un citi) tiek iznīcināta 20 reizēs intensīvāk pie relatīvā gaisa mitruma 45-55% Air-O-Swiss E2441A funkcijas (optimālu klimatisko nosacījumu radīšana) tiek izmantotas daudzos ārstniecības-veselības centros un medicīniskajās iestādēs.

...īpaša uzmanība bērniem

Pie normālā relatīvā mitruma pazeminās slodze uz gļotādām, kas ir deguna asiņošanas profilakse bērniem (īpaši apkures sezonā). Boneco E2441A gaisa mitrinātājs, kas uzstādīts bērnu istabā, palīdz izvairīties no gaisa sausuma un ar to saistītām nepatīkamām sekām (miega traucējumi, paaugstinātā aizkaitināmība u.c.).

Darbības princips

Boneco E2441A gaisa mitrinātājs darbojas pēc dabiskās aukstās iztvaikošanas principa. Pie aparāta uzpildes ar ūdeni pludiņa slēdzis paceļas kopā ar ūdens līmeni. Kad rezervuārs ir piepildīts līdz maksimālam līmenim, pludiņa uzgalis aiztaisa ciet ierīces atveri. Antibakteriāls mitrinošais filtrs iesūc ūdeni. Uz kapilāra efekta rēķina filtrs pastāvīgi atrodas mitrinošā stāvoklī. Ventilātors dzen sausu gaisu caur iztvaicētāja elementiem, un no aparāta gaiss izplūst jau mitrināts. Pateicoties vajadzīgā virziena piešķiršanai gaisam, pastāvīgu mitrināšanu var uzturēt pie jebkāda ūdens līmeņa. Tādēļ ierīce nodrošina optimālu gaisa mitrumu bez papildus vadības aparātiem. Trokšņa līmenis - ir minimāls (25 dBА), kas ļauj uzstādīt to bērnistabās, guļamistabās, mācību iestādēs un bērnudārzos.


Sudraba palīdzība

Boneco E2441A gaisa mitrinātājs aprīkots ar Ionic Silver Stick (ISS) - jonizējošu sudraba stieni. Šis tehnoloģiskais izstrādājums nodrošina efektīvu ūdens dezinficēšanu un iznīcina vairāk kā 650 slimību radošu mikroorganismu veidus (baktērijas, u.c. vīrusus). Pastāvīga jonu koncentrācija saglabājas visā stieņa darbības laikā. Darbamūžs - ne mazāk kā 1 gads pie pastāvīgas, ikdienas aparāta ekspluatācijas. Bet tā kā, pamatā aparāts tiek ekspluatējams tikai aukstā gadalaikā (6-7 mēnešus), tad 1 stieņa, kas ietilpst komplektā, pietiks 2 sezonām.

Tradicionāla mitrinātāja pareiza uzstādīšana

Boneco E2441A gaisa mitrinātājs jāuzstāda uz sausas, līdzenas virsmas (grīdas) ar pietiekami brīvu telpu tam apkārt, vieglai piekļūšanai un apkalpei. Ar mērķi paaugstināt mitrināšanas efektivitāti aparātu var izvietot apkures ierīces (radiatora) tuvumā, bet pie tam temperatūrai blakus mitrinātājam jābūt ne augstākai par 50°C.

Raksturīgās īpašības un priekšrocības

 • Piemērots telpai līdz 40 m2
 • Mehāniskā vadība
 • Pirmais no augšas uzpildāmais gaisa mitrinātājs
 • Pašregulējošs mitrināšanas princips, papildus mitruma kontrole nav nepieciešama
 • Divas pakāpes tvaika intensivitāte (parastais / nakts)
 • Nakts darba režīms
 • Ārkārtīgi klusa darbība
 • Ūdens līmeņa indikators
 • Antibakteriālais, mitrinošs filtrs
 • Ionic Silver Stick (ISS) - Sudraba jonu stienis (komplektā)
 • Ekonomisks elektroenerģijas patēriņš un augsta efektivitāte (tikai 20 W)
 • Automātiska izslēgšanās, kad ūdens rezervuārs tukšs
 • Tvertne aromātisko eļļu uzpildei
 • Vienkārša darbība un kopšana
 • Ūdens tvertne (3.8 l)
 • Stilīgs un unikāls dizains (RED DOT DESIGN AWARD 2008 balva)
Ekspluatācijas instrukcija (Eng, Lat, Rus)
Mitrinātāji
Mitrinātāja veids Tradicionālais gaisa mitrinātājs
Telpas platība, m2 40 m² / 120 m³
Ūdens iztvaikošana, g/stundā 220
Ūdens tvertne, Litri 3.8
Displejs -
Vadība Mehāniskā
Režīmi Parastais, nakts darba režīmi
Patērējāma jauda, W 6 / 11
Strāvas spriegums, V/Hz 220 / 50
Trokšņa līmenis, db(A) < 25
Taimeris -
Taimera indikators -
Iebūvēts hidrostats -
Esošā mitruma līmeņa indikators -
Uzstādītā mitruma līmeņa indikators -
Tvaika intensivitātes indikators +
Tvaika intensivitātes regulators +
Tukšas tvertnes indikators +
Automātiska izslēgšanās, kad ūdens rezervuārs tukšs +
Tīrīšanas indikators -
Gaisa filtrācija Antibakteriālais, mitrinošs filtrs
Opcijas Ionic Silver Stick (ISS) - Sudraba jonu stienis (komplektā)
Aromaterapija +
Krāsa Baltā
Aparāta svars, kg 3.8
Izmēri, P x A x D mm 320 х 400 х 320

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Boneco E2441A Balts

 • 119,00€

 • Bez nodokļa: 98,35€

Saistītā prece

Boneco S450

Boneco S450

Karstā tvaika gaisa mitrinātājs telpai līdz 60m2. Ļoti higiēniska gaisa mitrināšanas, novērš mikrobu..

210,00€ Bez nodokļa: 173,55€

Boneco A7018

Boneco A7018

Mitrinoša filtrs Boneco AOS A7018 priekš Boneco E2441A. Filtrs A7018 darbojas, kā pirms-filtrs,..

19,00€ Bez nodokļa: 15,70€

Boneco S250

Boneco S250

Karstā tvaika gaisa mitrinātājs. Ļoti higiēniska gaisa mitrināšanas, novērš mikrobus un baktērijas. ..

129,00€ Bez nodokļa: 106,61€